You are currently viewing Сағадат Нұрмағамбетов атындағы Құрлық әскерлері әскери институтында «Ғылым мен білім берудегі интеграциялық процестердің ғылыми-әдістемелік және практикалық аспектілері”  атты  конференция өтті.

Іс-шараға жоғары әскери оқу орындарының ғалымдары, профессорлық-оқытушылық құрамы, сондай-ақ Қазақстанның  жетекші жоғары оқу орындарының ғылыми қызметкерлері, оқытушылары, докторанттары мен магистранттары қатысты.
Конференцияны Сағадат Нұрмағамбетов атындағы Құрлық әскерлер Әскери институтының шет тілдер кафедрасының ұйымдастыруымен екі секциялық форматта өтті.

Үздік баяндама дайындаған курсанттар, студенттер мен тыңдаушылар дипломдармен және грамоталармен марапатталды. Іс-шараға қатысқандарға сертификаттар берілді.